• Zarządzenie nr 22/2020/21

Przejście na nauczanie hybrydowe w klasach I-III z dniem 15.03.2021r.

07.03.2021

Szanowni Państwo,

przygotowaliśmy dla Państwa kolejną poradę, aby zwrócić szczególną uwagę  na to jak ważna jest weryfikacja ustawień prywatności w serwisach społecznościowych.

• Zarządzenie Dyrektora Szkoły nr 21/2020/21

23.02.2021

Porada - Świadomi rodzice to bezpieczne dzieci

• Psycholog/Pedagog
    23.02.2021

Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją

• Dobrze Jemy ze Szkołą Na Widelcu
    16.02.2021

Cztery pory roku, czyli o sezonowości w kuchni

• Wśród zamkowych komnat
    16.02.2021

Dawno temu na Wawelu w Krakowie, a potem na Zamku Królewskim w Warszawie mieszkali polscy królowie. Na głowach nosili złote korony, które były symbolem ich władzy. Dzisiaj w Polsce już nie ma królów, więc nikt nie nosi korony, ale zamki pozostały. Klasa 3 c postanowiła na edukacji technicznej zabawić się w architektów i wykonać makiety takiego zamku.

• Zarządzenie nr 18/2020/21

Otuleni śniegiem przekazujemy dobrą energię wszystkim Uczniom, Rodzicom i Pracownikom.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu Policjanci Zakładu Służby Kryminalnej Centrum Szkolenia Policji w Legionowie zorganizowali dla uczniów najstarszych klas naszej szkoły spotkanie online z przedstawicielami portali internetowych, takimi jak: OLX, InPost oraz Allegro. Tematem spotkania były zagrożenia wynikające z korzystania z Internetu oraz bezpieczeństwo zakupów w sieci.

03.02.2021

Zapraszamy do śledzenia blogu - bezpieczni MY W sieci

XIV Świetlik

XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE

Zachęcamy wszystkich chętnych uczniów klas I – VIII  do udziału w konkursie! Zapisy trwają do15-go lutego 2021r.  Koszt konkursu to 10zł. Zgłoszenia i wpłaty dokonujemy u koordynatorów: Dominiki Grzymały bądź Katarzyny Karaśkiewicz – Rink.

Test 9 marca odbędzie się stacjonarnie dla wszystkich klas, które będą w tym czasie uczęszczać do szkół.  Dla klas, które wrócą do nauki stacjonarnej później, zostanie wyznaczony kolejny termin. Dokładna data zostanie ogłoszona 2 tygodnie przed testem. Jeżeli 8 klasy nie wrócą do nauki stacjonarnej aż do momentu egzaminów, uczniowie będą mieli możliwość napisania Konkursu    27 maja 2021 r.

Testy z ubiegłych edycji i przydatne informacje znajdują się na stronie konkursu: https://swietlik.edu.pl/.

Zapraszamy!

• Zarządzenie Dyrektora

WOŚP 2021

Droga społeczności szkolna!

Już po raz siódmy z rzędu grupa uczniów naszej szkoły postanowiła wziąć czynny udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już w najbliższą niedzielę 31. stycznia, od wczesnych godzin porannych, trzydziestu wolontariuszy wyruszy na ulice Łajsk, Michałowa – Reginowa i Wieliszewa, aby wspierać działania Orkiestry. Wypatrujcie ich uważnie!!

Pozdrawiamy serdecznie

28.01.2021

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

28.01.2021

WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO

Kolędowy Challange

Zwycięzcy szkolnego konkursu kolęd i pastorałek

„KOLĘDOWY CHALLENGE”

Święta Bożego Narodzenia już za nami, podobnie jak nasz świąteczny konkurs kolęd i pastorałek „Kolędowy Challenge” w związku z tym przedstawiamy wyniki naszej wspólnej zabawy. Najwięcej szkolnych  głosów zdobyli:

1 MIEJSCE

ANNA, FRANEK I ADAM BIJOŚ

2 MIEJSCE

LENA I NATALIA ROGOŚ

3 MIEJSCE

LAURA I WERONIKA JURCZYK ORAZ LENA LASOTA

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy również wszystkim wykonawcom i głosującym.

Jesteście super!

Regulamin konkursu literackiego na wiersz / rymowankę o ochronie danych osobowych w ramach programu "Twoje Dane - Twoja Sprawa"

Regulamin konkursu plastycznego na okładkę do książki, o ochronie danych osobowych
strona: