• Kolędowy Challenge

Życzenia świąteczne

Świąt białych, pachnących choinką,
    skrzypiących śniegiem pod butami,
    spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
    pełnych niespodziewanych upominków.
    Świąt dających radość i odpoczynek.

Niechaj z nut świątecznych zapachów
    powstanie najpiękniejsza kolęda świąteczna
    i czarem swej melodii spełni Twe skryte marzenia.

Z najlepszymi życzeniami

Marek Tarwacki

• Nasze klasy
    18.12.2020

w świątecznym klimacie

• Psycholog/Pedagog
    18.12.2020

Bezpieczne ferie

Wymagania na egzaminach ósmoklasisty 2020/2021

Zapraszamy do zapoznania sie z prezentają Ministerstwa Edukacji Narodowej dot. wymagań na egzaminach ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021.

• 15.12.2020

Drodzy uczniowie, zbliża się koniec I semestru .Podczas rozmów z Wami wiemy , że jesteście już zmęczeni. Pamiętajcie to ostatnia chwila, żeby jeszcze nadrobić zaległości. Poniżej przedstawiamy Wam krótką prezentację, dotyczącą okresu przed końcem I semestru.

• TDTS
    10.12.2020

Zapraszamy do zapoznania się z poradami dotyczącymi Państwa danych

• DJzSNW
    10.12.2020

Wizyta dzieci w stołówce szkolnej

• Karmniki klas 1
    10.12.2020

Zapraszamy do zapoznania się z dziełami pierwszoklasistów

• Szlachetna Paczka
    07.12.2020

klasy 3c

Ankieta dotycząca realizacji zdalnego nauczania w szkołach

Nowy termin ferii zimowych 2021

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 listopada 2020 r. zmianie ulega termin ferii zimowych, które będą trwać od 4 stycznia 2021 r. do 17 stycznia 2021 r.

• Idą Święta...
    30.11.2020

Matematyczny Kalendarz Adwentowy

Nasz uczeń stypendystą

Nasz uczeń Paweł Mrozek klasa VII c

został stypendystą „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” w roku szkolnym 2020/2021

Gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszym rozwijaniu zdolności edukacyjnych.

Projekt „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” w roku szkolnym 2020/2021 skierowany jest do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz  liceów ogólnokształcących, zlokalizowanych na obszarze Województwa Mazowieckiego.

Projekt ma na celu rozwijanie zdolności edukacyjnych i motywowanie do dalszej nauki. Skierowany jest on do uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, w szczególności w zakresie przedmiotów przyczyniających się do podniesienia ich kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych. Wzrost kompetencji kluczowych jest jednym z celów szczegółowych projektu i ma się realizować  w obszarze nauk matematycznych, informatycznych, przyrodniczych, języków obcych nowożytnych i przedsiębiorczości. Projekt zakłada rozwijanie indywidualnego podejścia do ucznia, w szczególności ucznia ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. Indywidualizacja będzie przejawiać się m.in. w opracowaniu Indywidualnych Planów Rozwoju Edukacyjnego Ucznia (IPREU) lub Projektów Edukacyjnych w ramach IPREU, które realizowane pod opieką dydaktyczną nauczyciela lub pedagoga szkolnego, będą wyznaczać kierunki rozwoju stypendystów i prowadzić do wzrostu wiedzy, umiejętności i kompetencji kluczowych.

• Zarządzenie Dyrektora Szkoły

• Jesienne maseczki
    24.11.2020

• ŚDŻ
    24.11.2020

21 LISTOPADA obchodzony jest jako ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

• Działania interwencyjne w przypadku, gdy uczeń nie uczęszcza na zajęcia szkolne.

Kształcenie na odległość

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało praktyczny poradnik dotyczący zdalnej edukacji w klasach I-III szkoły podstawowej. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

• Psycholog/Pedagog
    18.11.2020

Jak zmotywować się do nauki i uczyć się z przyjemnością?

strona: