Konkurs KANGUR

Nagłówek

Przykładowe zadania z konkursu "Kangur matematyczny"

Żaczek_2017.pdf      test dla klasy drugiej

Maluch_2017.pdf      test dla klas  III - IV

Beniamin_2017.pdf    test dla klas  V-VI

Kadet_2017_(wczesniej_klasy_I_i_II_gim).pdf     test dla klas 7 i 8

WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR 2020 !!!

Chciałbym bardzo mocno podziękować wszystkim uczniom, którzy w tym roku szkolnym przystapili do Konkursu Matematycznego KANGUR. Wyjątkowo odbył się on zdalnie na stronie internetowej dzwonek.pl.

Pozniżej przedstawiam wyniki tego konkursu.

Proszę aby każdy z uczestników zlokalizował się na podanej liście.

Nie ma tu Imion i Nazwisk. Zamiast tego jest KOD każdego z was (na który logowaliscie się na stronie dzwonek.pl).

Prosze sprawdzić swój KOD i odczytać swój wynik.

GRATULUJĘ SZCZEGÓLNIE TYM OSOBOM, KTÓRE ZDOBYŁY WYRÓŻNIENIA

Każdy z was otrzyma drobny upominek w postaci UKŁADANKI  LOGICZNEJ - tangram.

OSOBY WYRÓŻNIONE OTRZYMAJĄ DODATKOWO DYPLOM i KSIĄŻKĘ.

Jeżeli, ktoś nie odbierze swoich upominków na koniec roku - będzie można odebrać je W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM.

Pozdrawiam wszystkich

Tadeusz Czaplicki

BARDZO PRZEPRASZAM, ALE DYPLOMY I KSIĄŻKI NIESTETY NIE DOTARŁY DO SZKOŁY PRZED ZAKOŃCZENIEM ROKU SZKOLNEGO, W ZWIĄZKU Z TYM DYPLOMY I UPOMINKI BEDĄ ROZDANE NA POCZĄTKU ROKU SZKOLNEGO WE WRZEŚNIU.

Tadeusz Czaplicki