• Ewakuacja szkoły

• Dnia 16 października 2019 r. o godzinie 10:00 w naszej szkole zadźwięczał dzwonek alarmu ogłaszając ewakuację szkoły. Na szczęście były to tylko ćwiczenia, których głównym celem było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia. Po usłyszeniu sygnału alarmowego nauczyciele wraz z uczniami przedostali się drogami ewakuacyjnymi do punktu zbiórki, którym jest boisko szkolne. Następnie nauczyciele złożyli meldunek prowadzącemu ewakuację Dyrektorowi Szkoły Markowi Tarwackiemu. Okazało się, że wszyscy bezpiecznie opuścili szkołę. W akcji brali udział: Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz  pracownicy administracji i obsługi.
            Po kontroli budynku i przekazaniu informacji o stanie ewakuacji Dyrektor odwołał alarm i uczniowie wrócili na lekcje.

Próbna ewakuacja została przeprowadzona przy udziale strażaków z OSP Wieliszew oraz OSP Skrzeszew. Dziękujemy Ochotniczym Strażom Pożarnym za zaangażowanie i chęć pomocy przy przeprowadzeniu próbnej ewakuacji.

• RADA RODZICÓW 2019/2020

•

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 ZAKOŃCZYŁ PRACĘ ZARZĄD RADY RODZICÓW .

DZIĘKUJEMY BARDZO ZA OGROMNY WKŁAD PRACY I ZAANGAŻOWANIE W ŻYCIE SZKOŁY.

NA NOWĄ KADENCJĘ POWOŁANO NOWY SKŁAD ZARZĄDU W OSOBACH:

PRZEWODNICZĄCA – PANI RENATA GOSTKOWSKA-MACZUGA

ZASTEPCA PRZEWODNICZĄCEJ – PANI AGNIESZKA PRAJSNAR

SEKRETARZ – PANI GRAŻYNA POPŁAWSKA

SKARBNIK – PAN MAREK MROCZEK

NOWEJ RADZIE ŻYCZYMY SUKCESÓW W PRACY.

• FUNDACJA SERCE DZIECKA

• Z okazji Światowego Dnia Serca w naszej szkole odbyła się kwesta podczas której uczniowie zebrali 1401,05 zł na rzecz Fundacji Serce Dziecka.

• PRZYDZIAŁ SAL NA ZEBRANIA Z RODZICAMI

Anna Lemieszek-Kręć

sala 104

• Zebranie organizacyjne klas 0 i klas 1

• Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci przyjętych do oddziału zerowego i 1 klasy na pierwsze zebranie z dyrekcją szkoły oraz nauczycielami.

• Spotkanie dla klas 0  odbędzie się dnia 28 sirpnia 2019 r. o godz. 17:00
            • Spotkanie dla klas 1 odbędie się dnia 28 sierpnia 2019 r. o godz. 18:00
        • NABÓR NA WOLNE STANOWISKA PRACY

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Moniuszki w Łajskach od 01.09.2019 r. zatrudni pracowników na stanowisku:

1. Specjalista wspierający ucznia z niepełnosprawnością

Wymagane kwalifikacje:

-  wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym dające kwalifikacje do nauczania na w/w stanowisku.

Zależy nam, aby nasz pedagog:

- posiadał kwalifikacje do pracy licencjat / magister oligofrenopedagogiki,
            - miał ukończone kursy specjalistyczne do pracy z dziećmi,
            - posiadał doświadczenie jako pedagog specjalny.
            - czuł powołanie i zapał do pracy z dziećmi,
            - był osobą komunikatywną, odpowiedzialną i zaangażowaną

Zapewniamy:

- ciekawą i rozwijającą pracę z młodym, profesjonalnym zespołem,
            - umowę o pracę,
            - stabilne zatrudnienie i unormowany czas pracy,
            - możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Oferty pracy (CV) prosimy o przesłanie mailem na adres splajski@wp.pl lub składanie osobiste w sekretariacie szkoły (08:00-15:00, kontakt tel. (22) 782-22-83)

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłej rekrutacji”.

Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) informuje się, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach, ul. Kościelna 63, 05-119 Legionowo;

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@wieliszew.pl;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, czas przechowywania określono na 2 lata;

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu da danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

• SKRÓCONE LEKCJE Z POWODU UPAŁÓW

•

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Moniuszki w Łajskach działając w porozumieniu z organem prowadzącym szkołę ustala, że ze względu na występujące wysokie temperatury od dnia 11.06.2019 r. (wtorek) do odwołania zajęcia w szkole będą skrócone – lekcje będą trwały po 30 minut.

DZWONKI OD 11.06.2019

1.   8:00 – 8:30