Międzynarodowy Dzień Kropki 0c w Powsinie Klasy 7 w Sierpcu Sprzątanie Świata kl.1C Dzień Gier Planszowych Black&White Klasy 4 na Niewidzialnej Wystawie Konkurs "Jesienne cudeńka" Kajko i Kokosz Unihokej Teatr na lekcjach języka polskiego

Wydarzenia 2022/23

Unihokej

Październik i listopad to miesiące intensywnej pracy dla naszych zawodników w dyscyplinie unihokeja. Jak zwykle nasi zawodnicy nie zawiedli swoich kibiców. Reprezentacje z Łajsk we wszystkich kategoriach wiekowych uplasowały się na podium. Warto zaznaczyć, że Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach była organizatorem zawodów o Mistrzostwo Gminy Wieliszew.

W kategorii: Igrzyska Młodzieży Szkolnej    

1 miejsce zajęły dziewczęta oraz chłopcy z naszej Szkoły. W przyszłym tygodniu nasi uczniowie jadą na rozgrywki międzypowiatowe do Zielonki. Trzymamy mocno kciuki za nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców.

W kategoriach Igrzyska Dzieci chłopcy zajęli 2 miejsce zaś dziewczęta zajęły 1 miejsce w turnieju i tym samym zakwalifikowały się do zawodów powiatowych w Wieliszewie, na których wywalczyły 2 miejsce.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Monika Ciszek 

Fotorelacja

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
    ul.Kościelna 63
    05-119 Legionowo
  • 022 782 22 83

Galeria zdjęć