Międzynarodowy Dzień Kropki 0c w Powsinie Klasy 7 w Sierpcu Sprzątanie Świata kl.1C Dzień Gier Planszowych Black&White Klasy 4 na Niewidzialnej Wystawie Konkurs "Jesienne cudeńka" Kajko i Kokosz Unihokej Teatr na lekcjach języka polskiego Światowy Dzień Pluszowego Misia Dziennikarskie emocje na lekcji jęz. polskiego Wycieczka do Teatru Capitol Rodzinne Warsztaty Piernikowe Kl. 0c w Krainie Sensorysiów Szlachetna Paczka Plastyka łączy pokolenia Kiermasz świąteczny Obchody Dnia Babci I Dziadka Edukacja Włączająca Bezpiecznie w ferie Wizyta położnej w klasie 0c Co mi w duszy gra WOŚP 2023 Cukiernik w 0c Warszawska Syrenka Lekcja o jachtach Centrum Nauki Kopernik w Łajskach Dzień Kolorowej Skarpetki Wielkanocne warsztaty Wybory na przewodniczącą SU Pierwsza pomoc przedmedyczna "Europa i Ja" Park rozrywki "Majaland" Pszczelarz w szkole Dzień Ziemi Życie i wolność "Kultura różnego wzrostu" Dzień Dziecka aaaaa

Wydarzenia 2022/23

Unihokej

Październik i listopad to miesiące intensywnej pracy dla naszych zawodników w dyscyplinie unihokeja. Jak zwykle nasi zawodnicy nie zawiedli swoich kibiców. Reprezentacje z Łajsk we wszystkich kategoriach wiekowych uplasowały się na podium. Warto zaznaczyć, że Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach była organizatorem zawodów o Mistrzostwo Gminy Wieliszew.

W kategorii: Igrzyska Młodzieży Szkolnej

1 miejsce zajęły dziewczęta oraz chłopcy z naszej Szkoły. W przyszłym tygodniu nasi uczniowie jadą na rozgrywki międzypowiatowe do Zielonki. Trzymamy mocno kciuki za nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców.

W kategoriach Igrzyska Dzieci chłopcy zajęli 2 miejsce zaś dziewczęta zajęły 1 miejsce w turnieju i tym samym zakwalifikowały się do zawodów powiatowych w Wieliszewie, na których wywalczyły 2 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.