Międzynarodowy Dzień Kropki 0c w Powsinie Klasy 7 w Sierpcu Sprzątanie Świata kl.1C Dzień Gier Planszowych Black&White Klasy 4 na Niewidzialnej Wystawie Konkurs "Jesienne cudeńka" Kajko i Kokosz Unihokej Teatr na lekcjach języka polskiego Światowy Dzień Pluszowego Misia Dziennikarskie emocje na lekcji jęz. polskiego Wycieczka do Teatru Capitol Rodzinne Warsztaty Piernikowe Kl. 0c w Krainie Sensorysiów Szlachetna Paczka Plastyka łączy pokolenia Kiermasz świąteczny Obchody Dnia Babci I Dziadka Edukacja Włączająca Bezpiecznie w ferie Wizyta położnej w klasie 0c Co mi w duszy gra WOŚP 2023 Cukiernik w 0c Warszawska Syrenka Lekcja o jachtach Centrum Nauki Kopernik w Łajskach Dzień Kolorowej Skarpetki Wielkanocne warsztaty Wybory na przewodniczącą SU Pierwsza pomoc przedmedyczna "Europa i Ja" Park rozrywki "Majaland" Pszczelarz w szkole Dzień Ziemi Życie i wolność "Kultura różnego wzrostu" Dzień Dziecka aaaaa

Wydarzenia 2022/23

Szlachetna Paczka

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy w Szkole Podstawowej im. Stanisława Moniuszki w Łajskach akcję „Szlachetna Paczka dla Pana Witolda”. Akcja została zorganizowana przez nauczycieli szkoły tj.: p. Dorotę Gmurzyńską, p. Małgorzatę Śmigiel, p. Annę Brzozowską oraz p.  Annę Smosarską. Zbieraliśmy potrzebne artykuły rzeczowe, spożywcze oraz chemię dla Pana Witolda z Pułtuska, który znalazł się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników szkoły, rodziców oraz dzieci udało się osiągnąć zamierzony cel, czego efektem było zebranie 28-u paczek zawierających artykuły odzieżowe, gospodarstwa domowego, chemię i artykuły spożywcze, których wartość oszacowano na ponad 4000 zł. Wszystkie paczki trafiły do rąk Pana Witolda 11 grudnia 2022 tj. w  „Weekend cudów”.

Chcemy z całego serca w imieniu Naszym oraz Pana Witolda podziękować wszystkim darczyńcom za pomoc oraz zaangażowanie w tak wielkim przedsięwzięciu.  Za dobre serce, które pochyla się nad tymi którzy potrzebują pomocy. Za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra. Za bezinteresowną pomoc i życzliwość. To dzięki Wam w wybranym domu zagościły : radość, nadzieja i przekonanie, że nikt  nie jest na tym świecie sam.

Z całego  serca dziękujemy!