Nawigacja

Paraolimpiada 2017 Sprzątanie świata Dni Muzyki i Języków Obcych Zerówki:) Zielona szkoła klas 7 Kl. 7 w POLIN Pierwszaki na basenie Pierwszoklasiści pamiętajcie Wizyta Naukowców z USA Pani Jesień w 0c Warsztaty z udziałem Policji Dzień Edukacji Narodowej w 1A Śladami Kubusia Puchatka Sprzątanie świata Konkurs Humanistyczny Oc w odwiedzinach przedszkolu Pokazy sokolnicze Dzień Papieski Pamiętamy o tych, którzy odeszli.. Spotkanie ze Sztuką - Brass Federacja Galeria Figur Stalowych Dzień Pluszowego Misia w 0c Lekcja bezpieczeństwa Kto ty jesteś? Święto Niepodległości

Wydarzenia 2017/18

Kto ty jesteś?

Kto ty jesteś?  - Polak mały -  słowa słynnego wiersza Władysława Bełzy stały się mottem dla spotkania klas pierwszych z autorami warsztatów muzycznych, które odbyły się w naszej szkole dnia 23.11.2017r. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali historii założenia Państwa Polskiego, dowiedzieli się dlaczego 11 listopada to jedna z najważniejszych dat, dla każdego Polaka oraz przypomnieli sobie polskie symbole Narodowe a wszystko to przeplatane koncertem uroczystych i podniosłych pieśni patriotycznych wykonanych na tubie i klawiszach.

Warsztaty okazały się bezcenną lekcją historii dla najmłodszych a sami zainteresowani uczestniczyli  w nich bardzo aktywnie. Mamy nadzieję, że  w niedalekiej przyszłości znów będziemy mogli gościć autorów tego miłego spotkania.

 

                                                                                                              K. Barabasz, K. Sobczyk, M. Ciszek

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
    ul.Kościelna 63
    05-119 Legionowo
  • 022 782 22 83

Galeria zdjęć