ORKIESTRA DĘTA fb

Koncert świąteczny 22.12.2015

22 grudnia 2015 roku. Ostatnie dni przed świętami, ostatnie dni roku. Reprezentacyjna orkiestra Zespołu Szkół w Łajskach spędziła go bardzo aktywnie. Poczynając od prób w szkole, kończąc na przepięknym kocnercie w Sali konferencyjnej w Urzędzie miasta Legionowo. Właśnie tam, razem z orkiestrą skrzypkową ze Szkoły muzycznej w Legionowie połączyli swoje siły i stworzyli wielką orkiestrę symfoniczną. Na sali usiadły takie osoby jak dyrektorzy obu szkół, nauczyciele oraz wielu znajomych bądź bliskich występujących tego wieczoru muzyków. Na scenie można było zobaczyć występ chóru ze szkoły muzycznej, orkiestry skrzypkowej solo, wokalistów solowych i wreszcie orkiestrę symfoniczną. Skład orkiestry dętej z Łajsk wzmocnili absolwenci szkoły. Panująca przedświąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim, muzycy zagrali swoje najlepsze kolędy oraz słynny utwór "Jingle Bells". Widownia domagając się bissu oznajmiła im, że koncert się podobał i każdy zadowolony wracał do domu by zacząć świętować.

Maja Kosińska

Aby obejrzeć film kliknij