OFFICE 365

Nagłówek

Proszę Państwa

W naszej szkole została uruchomiona usługa OFFICE 365, umożliwiająca prowadzenie lekcji online.

Oprócz wielu aplikacji, które oferuje najważniejsz jest usługa TEAMS, czyli profesjonalny komunikator podobny do SKYPE czy ZOOM

Usługa jest zintegrowana z dziennikiem elektronicznym, czyli każdy uczeń oraz nauczyciel z dziennika posiada w niej konto.

Trzeba się tylko zalogować.

Będziemy wprowadzali tę usługę stopniowo w klasach w miarę potrzeby - zgłoszonej przez nauczyciela przedmiotu.

W momencie, gdy bedziemy chcieli wprowdzić tę  usługę w którejś z klas, rodzic dostanie informacje w dzienniku elektronicznym.

Prosze więc czekać na taka infromację.

Wcześniej należy zapoznać się z regulaminem używania usługi, dostepnej pod linkiem:

Regulamin_korzystania_z_uslugi_OFFICE_365_-_SP_Lajski.pdf

LOGOWANIE - NAUCZYCIEL

Office_365_-_pierwsze_logowanie.pdf

Oto krótka instrukcja logowania dla ucznia

Office_365_-_pierwsze_logowanie_ucznia(1).pdf

Przypominam, że logowanie należy przeprowadzić, w momencie otrzymania informacji email w dzienniku elektronicznym od wychowawcy, nauczyciela, lub administratora!!!

Pierwsz kontakt z Teams !!! - ważne

Pierwsze_uruchomienie_Teams.pdf