Europejski Dzień Języków Obcych Paraolimpiada Mój pupil Cyberprzemoc Eko stworki Nietypowa lekcja języka niemieckiego Wycieczka do Berlina Klikam z głową AKADEMIA SŁOWA ELEKTORALNA Klasy III w teatrze Projekt UNICEF Gazetka szkolna 55 lat szkoły Kolędowanie dla Madzi „IDĄ ŚWIĘTA ,NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ” Z wizytą u Aliny i Czesława Centkiewiczów Warszawska Syrenka Projekty gier Światowy Dzień Zespołu Downa Zdalni = Zdolni Wirtualny pokaz mody Oznaki wiosny Lektura w pudełku Wiwat maj!

Wydarzenia 2019/20

Europejski Dzień Języków Obcych

W dniach 25-26. września obchodziliśmy w szkole Europejski Dzień Języków. To coroczne święto języków ustanowione zostało w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy. Z tej okazji organizowane są w całej Europie liczne wydarzenia.

Uczniowie w naszej szkole mieli tego dnia nietypowe lekcje j. obcych. Najstarsi musieli się mocno nabiegać, żeby w zespołach znaleźć hasła do "bieganej krzyżówki".  Poznali nazwy zwierząt w j. niemieckim i udowodnili, że potrafią wspaniale współpracować.

Młodsi koledzy na lekcjach angielskiego tworzyli plakaty promujące ten dzień i tworzyli kompozycję  z flag krajów europejskich. 

Z okazji EDJ planujemy kolejne ciekawe wydarzenia, o których będziemy na bieżąco informować.

Fotorelacja z wydarzenia

Kamila Żak, Justyna Wancerz-Kołaczek, Karolina Krzyżanowska

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
    ul.Kościelna 63
    05-119 Legionowo
  • 022 782 22 83

Galeria zdjęć