Wydarzenia 2010/11

Letnia Olimpiada Specjalna wrzesień 2010

17 września 2010 roku uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do biegu ulicami Legionowa z Ogniem Olimpijskim w związku z organizowaną w Warszawie w tym roku V Letnią Olimpiada Specjalną. Start biegu odbył się na ulicy Piłsudskiego przy parku miejskim w Legionowie. Meta była przy Ratuszu miejskim w Legionowie. W biegu tym wzięło udzial trzydziestu uczniów naszej szkoły oraz wielu uczniów z innych szkoł powiatu legionowskiego. Każdy z uczestnikow dostal pamiątkową koszulkę z logo tej Olimpiady. Przed Ratuszem Miejskim odbyła sie ceremonia zapalenia Ognia Olimpijskiego oraz powitanie reprezentacji Izraela, która to gościła na terenie powiatu legionowskiego.

Po tej uroczystości Orkiestra Dęta naszej szkoły zagrała koncert dla wszystkich zaproszonych gości, w sali widowieskowej Ratusza Miejskiego w Legionowie.