Wydarzenia 2011/12

Spotknie ze Sztuką - Dorota Curyłło

SPOTKANIE ZE SZTUKĄ - DOROTA CURYŁŁO i ROBERT OSAM  - 7 października 2011

Jak już wiecie w naszej szkole  organizowane są wieczorne „Spotkania ze sztuką”. W piękny październikowy wieczór kolejny już raz zaszczycili nas swoją obecnością  Dorota Curyłło i Robert Osam. Widocznie publiczności bardzo spodobał się ich poprzedni występ, bo i tym razem  sala była wypełniona po brzegi.

Pan Robert Osam gra na pianinie i keyboardzie. Oprócz tego występuje  w telewizyjnym programie  muzycznym -„Jaka to melodia”, który prowadzi Robert Janowski. Pani Dorota Curyłło ma prawdziwy talent, jej głos jest niespotykanie piękny i oryginalny. Zaśpiewała ona kilka piosenek w języku polskim  i angielskim. Utworem, który najbardziej porwał słuchaczy, była znana wszystkim piosenka legendarnego Czesława Niemena pt.„Pod papugami”. Pani Dorota razem z panem Robertem  tworzą wspaniały duet muzyczny.

Po koncercie nagrodzono ich ogromnymi brawami. Pani Dorota mimo choroby gardła zmuszona była do bisowania. Jak zawsze na koniec był  mały poczęstunek oraz rozmowy przy kawie i herbacie.

Bardzo mi się podobają takie ,,Spotkania…”, zawsze w nich uczestniczę. Dzięki nim można dowiedzieć się wiele o teatrze, scenie i muzyce oraz miło spędzić czas. Bardzo was zachęcam, żebyście przychodzili na te spotkania z utalentowanymi ludźmi, uwierzcie  naprawdę warto.

Aleksandra Grzymała kl. Va

Więcej w zakładce Album fotograficzny/Spotkanie ze sztuką 07.10.2011