Wydarzenia 2011/12

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI - 30 września 2011

„Czym jest muzyka? Może po prostu niebem zamiast gwiazd.” Ludwik Jerzy Kern

Rozpoczynając nasze wielkie świętowanie puchatkowymi piosenkami, które przybliża nam niezastąpiona Pani Jolanta Majchrzak - Woźniak, nie sądziliśmy, że będzie nam dale oglądać prawdziwe konstelacje. Pierwszą czekającą na nas gwiezdną niespodzianką był perkusyjny występ uczniów Niepublicznej Szkoły Muzycznej Państwa Gubałów.

Usłyszeliśmy w ich wykonaniu m.in. bluesa oraz po raz pierwszy zaprezentowany utwór ze specjalną dedykacją dla naszej ukochanej Pani Justyny Niegierysz.

Niebiański nastrój udzielił się nam wszystkim. Szczególnie po wysłuchaniu piosenek zaśpiewanych przez Pana Piotra Woźniaka. Jego delikatny czysty głos sprawił, że bujaliśmy w obłokach.

Uwieńczeniem gwiezdnej podróży były występy naszej orkiestry dętej oraz klas, które doskonalą swoją grę na lekcjach muzyki.

Więcej w zakładce Album Fotograficzny/Międzynarodowy dzień muzyki 2011

• ZESPÓŁ SZKÓŁ w ŁAJSKACH