Spotkania ze sztuką

Koło teatralne 2010

TEATRALNE SPOTKANIE ZE SZTUKĄ

19 października w ramach cyklicznych Spotkań ze Sztuką, Koło Teatralne pod kierownictwem pani Ewy Grzymały wystawiło spektakl pt. "Grający pociąg". Na wieczorne spotkanie przybli uczniowie naszej szkoły oraz zaproszeni rodzice. Małe koło teatralne przedstawiło spektakl w czterech aktach oparty na bajkach i biblijnych faktach. W rolach głównych wystąpił Adam (Michał Czaplicki), Ewa (Martyna Choma), doktor (jakub Deptuła), Kopciuszek (Ola Grzymała), Śnieżka (Zosia Stafiej), książę (Filip Woźniak), wilk (Piotr Musiał), Czerwony Kapturek (Julia Szmyt). Przedstawienie miało charakter profilaktyczny. Dzieci mówiły o tym, że trzeba myć owoce przed zjedzeniem. Uczyły zasad bezpieczne zachowania wobec obcych. Przedstawienie miało charakter zabawny i humorystyczny. Dzieci wykazały sie dużymi zdolnościami aktorskimi.