Plan imprez szkolnych Sprzątanie Świata “Rhyme on time” - warsztaty Bajkoterapia Zielona Szkoła klas 6 Międzynarodowa konferencja WIZYTA POLICJANTÓW W NASZEJ SZKOLE Szkoła innym okiem:) Warsztaty w Arenie Jesienne sowy PoZdro! „Kocham Cię, Polsko!” Klasy 5 w Muzeum Archeologicznym Święto Niepodległości Ogarnij Inżynierię Klasa 6b w Muzeum Neonów Dzień pluszowego misia KLASOWY DRUŻYNOWY TURNIEJ MATEMATYCZNYW KLASIE 3B Wycieczka do Muzeum Narodowego Zbiórka na schronisko Gminny konkurs poezji AKTYWNA KL. 2 C Dni Osób Niepełnosprawnych Debata Szkolna 2017 „Wylosuj Anioła” Jasełka 2016 WOśP 2017 Mistrzowie unihokeja "Countries of the British Island and Ireland" MateMAGIKa "Wiosna, ach to Ty..." "Sporty dla wszystkich..." Poziom sprawności fizycznej SKS Sztuka na talerzu Młody Bohater Trzymaj Formę Wycieczka do Muzeum Literatury

Wydarzenia 2016/17

„Kocham Cię, Polsko!”

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2016 r. w Wieliszewie odbył się konkurs patriotyczny „Kocham Cię, Polsko”, w którym wzięli udział uczniowie szkół z terenu Gminy Wieliszew. Oczywiście, przedstawicieli z naszej szkoły też nie mogło zabraknąć. W tym roku naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły.

Klasa OC pięknie zarecytowała wiersz „Kto Ty jesteś? – Polak mały…” a następnie odśpiewała hymn państwowy. Uczennice  z klasy 4A – Amelia Miętek i Olga Malanowska – profesjonalnie zatańczyły taniec ludowy do pieśni „Przybyli ułani”. Amelia Osińska z klasy 4A wystąpiła solo w repertuarze patriotycznym „Rozkwitały pąki białych róż”, natomiast  klasa 6 B zaprezentowała utwór Jacka Lecha „Warszawa jest smutna bez ciebie”.

Poziom artystyczny i pomysłowość, jaką prezentowali wszyscy uczniowie, stały na wysokim poziomie. Konkurencja była duża, ponieważ wystartowało 11. zespołów z całej gminy. Dlatego cieszy nas niezmiernie fakt, że uczniowie z Łajsk zostali docenieni i stanęli na podium. Uczniowie z klasy 6 b podbili serca jury, które postanowiło przyznać im III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zwycięski występ naszych uczniów zobacz tutaj

Zdjęcia z wysępu zobacz tutaj