Poznajemy naszą gminę,  czyli prezentacja projektu gimnazjalnego klasy III A | Ostatni wspólny wyjazd, czyli o zielonej szkole klas III i I gimnazjum | Dzień matki dla matki | 20 ton jabłek w ZS Łajski | Deutsch Wagen Tour w Łajskach | Warszawska Syrenka | Wycieczka do Polskiego Radia i Telewizji | Czekoladowa wycieczka | Przedstawienie Balladyna | Wizyta Europejskiej  Agencji ds. Edukacji Włączającej | JASEŁKA 2014 | Kibicuj z klasą! | List od Świętego Mikołaja | STOP zwolnieniom z WF-u | Wycieczka do PGE | Szkolne grabienie liści przed szkołą | Święto Niepodległości | WRAŻENIA KL. 3 B GIMNAZJUM z FILMU " MIASTO 44" | Wycieczka rowerowa | Karta rowerowa | Wizyta ratowników w naszej szkole | Obchody Dnia Edukacji Narodowej | Mistrzostwa Świata w Turynie | Wycieczka do Teatru Rampa | "Bromba w BMW" czyli wycieczka czwartoklasistów | Wycieczka do Muzeum Techniki | Zwierzęta w Łajskach | Mistrzostwo Sebastiana Pacuły | Łajski górą! | Wielka Zbiórka Książek | Finał Wielkiej Zbiórki Książek | Wycieczka do ZOO | ZAKOŃCZENIE KL. III A i KL. III B GIMNAZJUM W ŁAJSKACH | Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego-statystyka

Wydarzenia 2014/15

ZAKOŃCZENIE KL. III A i KL. III B GIMNAZJUM W ŁAJSKACH

Trzydziestu trzech uczniów kl. III A i III B Gimnazjum w Łajskach zakończyło naukę. W dn. 25 czerwca 2015 roku otrzymali świadectwa ukończenia szkoły gimnazjalnej, a niektórzy nagrody za wyróżniające się wyniki w nauce oraz zaangażowanie w działalność szkoły.

Gościem specjalnym uroczystości był pan Jacek Banaszek - dyrektor SAPO w Gminie Wieliszew, który ufundował nagrody najlepszym absolwentom. Spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu państwowego i złożeniu ślubowania absolwentów gimnazjum. Następnie pan dyrektor Marek Tarwacki, pani dyrektor Anna Ziemichód wraz z przewodniczącą Rady Rodziców panią Teresą Chrzanowską wręczyli wspaniałe nagrody "Super Uczennicy" i "Super Ucznia" trzem absolwentom: Wiktorii Więch, Konradowi Godzinie z kl. III A i Dominice Chrzanowskiej z kl. III B za bardzo wysokie wyniki w nauce (powyżej 5,50) i wzorowe zachowanie.

Pani Lidia lewandowska - wychowawczyni kl. III A - wręczyła świadectwa z wyróżnieniem Wiktorii Więch, Krzysztofowi Berdowskiemu, Konradowi Godzinie, Kacprowi Mastalerczukowi i Michałowi Twardo. Pani Virginia Stafiej - wychowawczyni kl. III B wręczyła świadectwa z wyróżnieniem uczennicom: Oliwii Brańskiej, Dominice Brzezińskiej, Dominice Chrzanowskiej i Katarzynie Widort.

Wśród uczniów gimnazjum byli też uczniowie, którym udało się nie opuścić ani jednego dnia w roku szk. 2014/2015: Wiktoria Więch i Michał Twardo z kl. III A i Katarzyna Widort z kl. III B.

Koordynatorka projektu europejskiego w ZS w Łajskach - pani Virginia Stafiej - podziękowała Dominice Chrzanowskiej, Wiktorii Więch i Konradowi Godzinie za wspaniałe reprezentowanie szkoły i Polski w spotkaniach i kontaktach z osiemnastoma ekspertami z Europy.

Pani dyrektor Anna Kołodziejska wręczyła stypendia najlepszym absolwentom (Dominika Chrzanowska, Wiktoria Więch, Konrad Godzina) i najlepszym sportowcom (Krzysztof Berdowski, Michał Kado).

Dyrektor szkoły podziękował też przewodniczącej Rady Rodziców pani Teresie Chrzanowskiej za owocną współpracę w minionych latach.

Uroczystość zakończyła się niezwykle wzruszającymi rozmowami, wspomnieniami z nauczycielami, dyrekcją, wychowawcami.

Mamy nadzieję, że wiedza, umiejętności i wartości poznane i zdobyte w Gimnazjum w Łajskach pozwolą tym młodym ludziom rozwinąć skrzydła i osiągnąć zamierzone cele. Wszystkiego najlepszego!

Virginia Stafiej

Zdjęcia w zakładce Album fotograficzny