Wydarzenia 2012/13

Bal karnawałowy 2013

WSPOMNIENIE BALU KARNAWAŁOWEGO 24.01.2013 W ZESPOLE SZKÓŁ W ŁAJSKACH

Dnia 24.01.2013 w naszej szkole odbył się BAL KARNAWAŁOWY. Organizatorami balu byli nauczyciele: pani Jolanta Jannasz, pani Zofia Pakuła, pani Virginia Stafiej oraz pan Tomasz Kazberuk. W przygotowaniach imprezy pomagał Samorząd Uczniowski: Kasia Kwiatkowska, Karolina Pietrzykowska i Sandra Szymczyk z kl. II gimnazjum.

Zabawa była podzielona na dwie części: uczniowie z klas 0-IV bawili się razem z wychowawczyniami w godzinach porannych, zaś uczniowie klas V-VI i I-II gimnazjum po południu. Szczególnie młodsze dzieci zaskoczyły swoją pomysłowością jeśli chodzi o przebranie i kostiumy. Miały przeróżne stroje: były królewny, pielęgniarki, czarownice, myszki Mickie, byli bohaterowie z filmów Spiderman, Gwiezdne Wojny, był robot, budowniczy, a nawet drzewo bananowe! Nauczyciele przygotowali mnóstwo konkursów z nagrodami ufundowanym przez Radę Rodziców.

Zabawa udała się dzięki świetnej muzyce i konkursom. Wszyscy byli zadowoleni, ponieważ zamiast codziennego siedzenia w szkolnych ławkach mogliśmy pobawić się razem ze swoimi rówieśnikami.

Sandra Szymczyk kl. II GIM

Zdjęcia dostępne TUTAJ