Klasy IIIb i IIIc Klasy 0b i 0c Klasy VIa i Ib Klasy VIIa i VIc Klasa VIb Klasy Vb i Ic Klasa 0a Klasy VIIb i Vc Klasy Ia i IVa

Warsztaty kulinarne

Klasy IIIb i IIIc

RUSZYŁY WARSZTATY KULINARNE

W naszej szkole ruszyły warsztaty kulinarne pod hasłem „ Smaki na talerzu”. Na razie wzięły w nich udział dwie klasy.

23 września 2022r klasa IIIb wraz z wychowawczynią Iwoną Lubieniecką przygotowała zdrowe i pożywne śniadanie. Na „szwedzkim stole” znalazły się: wędliny, sery, pieczywo oraz warzywa i owoce. Każdy uczeń miał możliwość przygotowania sobie kanapki. Wielkim powodzeniem cieszyły się twarożek i rzodkiewki.

Samo zdrowie! Samodzielnie przygotowane kanapki smakowały wybornie.

Natomiast w dniu 6 października Łasuchy z klasy IIIc wraz z panią Dagmarą Lipińską upiekły szarlotkę- gigant z naszych, polskich jabłek. Wyzwaniem było przygotowanie kruchego ciasta. Ale udało się!

Po szarlotce zostały tylko okruchy i wspomnienia.

Zachęcamy inne klasy do udziału w warsztatach. „ Smaki na talerzu” czekają.

Katarzyna Mastalerczuk