Międzynarodowy Dzień Kropki 0c w Powsinie Klasy 7 w Sierpcu Sprzątanie Świata kl.1C Dzień Gier Planszowych Black&White Klasy 4 na Niewidzialnej Wystawie Konkurs "Jesienne cudeńka" Kajko i Kokosz Unihokej Teatr na lekcjach języka polskiego

Wydarzenia 2022/23

Kajko i Kokosz

WYCIECZKA DO TEATRU SYRENA NA MUSICAL KAJKO I KOKOSZ. SZKOŁA LATANIA

4 listopada 2022 roku uczniowie klas czwartych naszej szkoły mieli niezwykłą  przyjemność obejrzeć musical „Kajko i Kokosz. Szkoła latania” w Teatrze Syrena.

            Musical „Kajko i Kokosz. Szkoła latania” to przedstawienie na najwyższym artystycznym poziomie, które jednocześnie jest przystępne i ma mądre, uniwersalne przesłanie. Odbiorcą dzieła może być cała rodzina, od wnuka  po babcię – każde pokolenie odnajdzie tam prawdy zgodne ze swoim poziomem rozwoju i doświadczeniem życiowym. Sztuka jest nośnikiem niezwykłej, pozytywnej energii.  Wszystko dopracowane jest  w najmniejszych szczegółach. Znakomita obsada, dekoracje, śpiew, oświetlenie, taniec. Widz zostaje porwany w niezwykły świat bohaterów.

Uczniom bardzo podobała się sztuka, tym bardziej, że była to adaptacja lektury obowiązkowej w klasie czwartej. Wycieczkę „zaliczamy” do bardzo udanych.

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
    ul.Kościelna 63
    05-119 Legionowo
  • 022 782 22 83

Galeria zdjęć