Nawigacja

Wrzesień nad Powidzkim Klasy 6 w kinie Młyn Gąsiorowo - wyjazd integracyjny klasy IIIC Zbiórka dla Magdy Sprzątanie Świata "Wyrwani z niewoli" Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej świetlicy Europejski Dzień Języków Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży Światowy Dzień Serca Wycieczka klas zerowych Zaczarowany las Jasia i Małgosi  Z Łajsk nad Bałtyk Projekt ekologiczny kl. 0C I 6A Klasa 3C w Teatrze Kamienica Akcja społeczno – edukacyjna „Żonkile” 2022r Jest „BOSKO” Kuratoryjny konkurs języka angielskiego 2021 EUROPA I JA Klasa 0a w kinie i teatrze Wycieczka klasy 6A I 6B na Powązki Sprzątanie grobów Ślubowanie klas pierwszych 2021 "Czerwony Kapturek w wielkim mieście" English Projects 6A Muzeum Powstania Warszawskiego Mikołajki w 6b Mikołajki w klasie 3c Jasełka 2021 Zdrowie w bajce Mity greckie - wystawa prac uczniów klas V Spotkanie z autorką książek dla dzieci Kl. 5B, 6A i 6B w Teatrze Kamienica w Warszawie Dzień bez plecaka Pierwszy Dzień Wiosny Rekolekcje Wielkopostne Pani policjantka u przedszkolaków Wycieczka do Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie Historia w pudełku Akcja Żonkile Tydzień matematyki FOX 2022 Światowy Dzień Ziemi Świetlik - wyniki Półkolonie Paraolimpiada 2022 Presentation - English speaking countries

Wydarzenia 2021/22

Paraolimpiada 2022

20 maja 2022 roku uczniowie naszej  Szkoły wzięli udział w Paraolimpiadzie dla Dzieci i Młodzieży w ramach XI Dni Osób Niepełnosprawnych miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego. Organizatorami Paraolimpiady były Arena Legionowo oraz fundacja „Promień Słońca”. Tegorocznym hasłem przewodnim zawodów były słowa zachęcające do wysiłku sportowego „Pewnie, że możesz”.

Uczestnicy wzięli udział w konkurencjach lekkoatletycznych (bieg, skok w dal z rozbiegu, rzut piłeczką palantową) oraz konkurencjach rekreacyjnych (tor przeszkód z płotkami, slalom z toczeniem piłki koszykowej, rzuty kółkami na patyk, rzuty piłeczkami do kręgu, hokej – strzały na bramkę, rzuty piłkami do obręczy, strzały do bramki, przenoszenie piłeczek). Zawody przebiegły w radosnej i przyjaznej atmosferze. Rywalizacja dostarczyła uczestnikom wielu pozytywnych emocji, każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności. O miły nastrój dbali także wolontariusze, którzy wspierali uczestników w każdym momencie zawodów.

Zaangażowanie sportowców zostało nagrodzone medalami oficjalnie wręczanymi na podium przez pana dyrektora Marka Tarwackiego. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i upominki rzeczowe. Do szkoły wrócili jako zwycięzcy.

 

Zespół Edukacji Włączającej

Fotorelacja

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
    ul.Kościelna 63
    05-119 Legionowo
  • 022 782 22 83

Galeria zdjęć