Wrzesień nad Powidzkim Klasy 6 w kinie Młyn Gąsiorowo - wyjazd integracyjny klasy IIIC Zbiórka dla Magdy Sprzątanie Świata "Wyrwani z niewoli" Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej świetlicy Europejski Dzień Języków Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży Światowy Dzień Serca Wycieczka klas zerowych Zaczarowany las Jasia i Małgosi  Z Łajsk nad Bałtyk Projekt ekologiczny kl. 0C I 6A Klasa 3C w Teatrze Kamienica Akcja społeczno – edukacyjna „Żonkile” 2022r Jest „BOSKO” Kuratoryjny konkurs języka angielskiego 2021 EUROPA I JA Klasa 0a w kinie i teatrze Wycieczka klasy 6A I 6B na Powązki Sprzątanie grobów Ślubowanie klas pierwszych 2021 "Czerwony Kapturek w wielkim mieście" English Projects 6A Muzeum Powstania Warszawskiego Mikołajki w 6b Mikołajki w klasie 3c Jasełka 2021 Zdrowie w bajce Mity greckie - wystawa prac uczniów klas V Spotkanie z autorką książek dla dzieci Kl. 5B, 6A i 6B w Teatrze Kamienica w Warszawie Dzień bez plecaka Pierwszy Dzień Wiosny Rekolekcje Wielkopostne Pani policjantka u przedszkolaków Wycieczka do Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie Historia w pudełku Akcja Żonkile Tydzień matematyki FOX 2022 Światowy Dzień Ziemi Świetlik - wyniki Półkolonie Paraolimpiada 2022 Presentation - English speaking countries

Wydarzenia 2021/22

Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 31 marca i 1 kwietnia 2022 roku w Szkole Podstawowej im. St. Moniuszki w Łajskach, odbyły się coroczne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadził ks. Daniel Ciulkin. Duszpasterz, na co dzień pracujący w zakładzie karnym, dla osób osadzonych, w tym roku poruszył tematykę miłości, oraz wyjaśniał, co powinniśmy robić, aby wydawać w swoim życiu godne owoce nawrócenia.

W bardzo ciekawy sposób dzielił się również swoim doświadczeniem wiary i pracy z osobami, które zagubiły się życiowo. W tym roku, osobno odbyły się również spotkania rekolekcyjne dla najmłodszych dzieci, z klas 1-3, które poprowadził Pan Robert Krzyżek. Spotkania miały charakter pogadanki na tematy miłości, oraz dobrych uczynków, wzbogacone o wspólny śpiew. Należy mieć nadzieję, że krótki, ale intensywny wspólny czas, przyniesie odpowiednie owoce wśród naszej młodzieży.

Robert Krzyżek

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
    ul.Kościelna 63
    05-119 Legionowo
  • 022 782 22 83

Galeria zdjęć