Wrzesień nad Powidzkim Klasy 6 w kinie Młyn Gąsiorowo - wyjazd integracyjny klasy IIIC Zbiórka dla Magdy Sprzątanie Świata "Wyrwani z niewoli" Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej świetlicy Europejski Dzień Języków Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży Światowy Dzień Serca Wycieczka klas zerowych Zaczarowany las Jasia i Małgosi  Z Łajsk nad Bałtyk Projekt ekologiczny kl. 0C I 6A Klasa 3C w Teatrze Kamienica Akcja społeczno – edukacyjna „Żonkile” 2022r Jest „BOSKO” Kuratoryjny konkurs języka angielskiego 2021 EUROPA I JA Klasa 0a w kinie i teatrze Wycieczka klasy 6A I 6B na Powązki Sprzątanie grobów Ślubowanie klas pierwszych 2021 "Czerwony Kapturek w wielkim mieście" English Projects 6A Muzeum Powstania Warszawskiego Mikołajki w 6b Mikołajki w klasie 3c Jasełka 2021 Zdrowie w bajce Mity greckie - wystawa prac uczniów klas V Spotkanie z autorką książek dla dzieci Kl. 5B, 6A i 6B w Teatrze Kamienica w Warszawie Dzień bez plecaka Pierwszy Dzień Wiosny Rekolekcje Wielkopostne Pani policjantka u przedszkolaków Wycieczka do Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie Historia w pudełku Akcja Żonkile Tydzień matematyki FOX 2022 Światowy Dzień Ziemi Świetlik - wyniki Półkolonie Paraolimpiada 2022 Presentation - English speaking countries

Wydarzenia 2021/22

Zbiórka dla Magdy

W dniu 12.09.2021 uczniowie klasy 8b : Julek, Janek, Kacper, Franek, Jadzia, Iza, Karolina, Karolina, Ala, Ala, Lea, Weronika, Maciek wzięli aktywny udział w Święcie Gminy Wieliszew. Wraz z Panią Anną Wijatkowską i  Fundacją Artystyczną "Wylepiarnia" prowadzili Zbiórkę pieniędzy na rehabilitację Magdaleny Krzyżek. Dzielnie organizowali warsztaty ceramiczne i zapraszali do stoiska z ręcznie wykonanymi pracami.

Dzięki Ich zaangażowaniu oraz wsparciu dwóch mam: Anny Prędeckiej i Agnieszki Czech udało się uzbierać 3 273,52 złote.

Była to doskonała okazja do  pomagania i do spędzenia ze sobą twórczych chwil.

Zbiórka była bardzo spontaniczna i zorganizowana w krótkim czasie, ale odbyła się również dzięki wsparciu Wójta Gminy Wieliszew, Pracowników Urzędu Gminy oraz szkoły w Łajskach.

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
    ul.Kościelna 63
    05-119 Legionowo
  • 022 782 22 83

Galeria zdjęć