Wrzesień nad Powidzkim Klasy 6 w kinie Młyn Gąsiorowo - wyjazd integracyjny klasy IIIC Zbiórka dla Magdy Sprzątanie Świata "Wyrwani z niewoli" Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej świetlicy Europejski Dzień Języków Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży Światowy Dzień Serca Wycieczka klas zerowych Zaczarowany las Jasia i Małgosi  Z Łajsk nad Bałtyk Projekt ekologiczny kl. 0C I 6A Klasa 3C w Teatrze Kamienica Akcja społeczno – edukacyjna „Żonkile” 2022r Jest „BOSKO” Kuratoryjny konkurs języka angielskiego 2021 EUROPA I JA Klasa 0a w kinie i teatrze Wycieczka klasy 6A I 6B na Powązki Sprzątanie grobów Ślubowanie klas pierwszych 2021 "Czerwony Kapturek w wielkim mieście" English Projects 6A Muzeum Powstania Warszawskiego Mikołajki w 6b Mikołajki w klasie 3c Jasełka 2021 Zdrowie w bajce Mity greckie - wystawa prac uczniów klas V Spotkanie z autorką książek dla dzieci Kl. 5B, 6A i 6B w Teatrze Kamienica w Warszawie Dzień bez plecaka Pierwszy Dzień Wiosny Rekolekcje Wielkopostne Pani policjantka u przedszkolaków Wycieczka do Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie Historia w pudełku Akcja Żonkile Tydzień matematyki FOX 2022 Światowy Dzień Ziemi Świetlik - wyniki Półkolonie Paraolimpiada 2022 Presentation - English speaking countries

Wydarzenia 2021/22

"Czerwony Kapturek w wielkim mieście"

4 listopada klasy 1a, 1b, 1c i 2c obejrzały w Teatrze Kamienica spektakl pt:” Czerwony Kapturek w wielkim mieście.” Jest to jedna bajka  z cyklu  „Bajki – Twórcze spotkania  z wyobraźnią”.

Uczniowie poznali dziewczynkę imieniem Czerwony Kapturek , która musi poradzić sobiez niebezpieczeństwem podczas drogi do babci. Poznali kto okazał się prawdziwym a kto fałszywym przyjacielem. Jakie niebezpieczeństwa czyhają w wielkim mieście? Czy znajomości poznane w świecie wirtualnym okażą się bezpieczne?

Uczniom bardzo podobała się współczesna wersja znanej bajki. Mogli uczestniczyć we wspólnych działaniach interaktywnych: muzycznych, aktorskich i ruchowych. Na koniec przedstawienia mogli również brać udział w warsztatach.

                                                                            Katarzyna Sobczyk

                                                                            Katarzyna Barabasz

                                                                            Marta Senator

                                                                            Dagmara Lipińska

Fotorelacja

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
    ul.Kościelna 63
    05-119 Legionowo
  • 022 782 22 83

Galeria zdjęć