Wrzesień nad Powidzkim Klasy 6 w kinie Młyn Gąsiorowo - wyjazd integracyjny klasy IIIC Zbiórka dla Magdy Sprzątanie Świata "Wyrwani z niewoli" Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej świetlicy Europejski Dzień Języków Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży Światowy Dzień Serca Wycieczka klas zerowych Zaczarowany las Jasia i Małgosi  Z Łajsk nad Bałtyk Projekt ekologiczny kl. 0C I 6A Klasa 3C w Teatrze Kamienica Akcja społeczno – edukacyjna „Żonkile” 2022r Jest „BOSKO” Kuratoryjny konkurs języka angielskiego 2021 EUROPA I JA Klasa 0a w kinie i teatrze Wycieczka klasy 6A I 6B na Powązki Sprzątanie grobów Ślubowanie klas pierwszych 2021 "Czerwony Kapturek w wielkim mieście" English Projects 6A Muzeum Powstania Warszawskiego Mikołajki w 6b Mikołajki w klasie 3c Jasełka 2021 Zdrowie w bajce Mity greckie - wystawa prac uczniów klas V Spotkanie z autorką książek dla dzieci Kl. 5B, 6A i 6B w Teatrze Kamienica w Warszawie Dzień bez plecaka Pierwszy Dzień Wiosny Rekolekcje Wielkopostne Pani policjantka u przedszkolaków Wycieczka do Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie Historia w pudełku Akcja Żonkile Tydzień matematyki FOX 2022 Światowy Dzień Ziemi Świetlik - wyniki Półkolonie Paraolimpiada 2022 Presentation - English speaking countries

Wydarzenia 2021/22

EUROPA I JA

Uczniowie klasy 3C zaprosili uczniów klasy 0C na podniebny lot do Turcji. Lot trwał 3 godziny i 20 minut.

Po wylądowaniu  na lotnisku uczniowie klasy 0C odbyli odprawę celną. Małgorzata,  starsza  koleżanka z klasy 3C opowiedziała legendę związaną z flagą Turcji.

Został przetłumaczony hymn Turcji İstiklâl Marşı na język polski. 

Wszyscy z powagą i wysoką kulturą osobistą odsłuchali hymnu.  

Następnie w doborowym gronie wypiliśmy herbatę z grantu - bowiem herbata jest najpopularniejszym napojem mieszkańców tego kraju.

Przyszedł czas na rozstanie, goście  przenieśli się w podniebny lot do Warszawy.

 

                                                                                                                                                      Ewa Ziętek

Fotorelacja

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
    ul.Kościelna 63
    05-119 Legionowo
  • 022 782 22 83

Galeria zdjęć