Program edukacyjny Artykuł o ziołach Dlaczego jedzenie jest ważne? Wizyta dzieci na stołówce szkolnej Cztery pory roku, czyli o sezonowości w kuchni Śniadanie na szóstkę

Dobrze Jemy ze Szkołą Na Widelcu

Program edukacyjny

W nowym roku szkolnym 2020/ 2021 najmłodsza grupa z świetlicy (klasy 0 „A” i 0 „B”) przystąpiła do programu edukacyjnego „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”. Jest to program, który propaguje edukację żywieniowo – kulinarną. W ramach trwania programu chcemy aby dzieci od najmłodszych już lat mogły zdobywać wiedzę na temat tego jak powinniśmy się odżywiać aby żyć w zdrowiu. W trakcie zajęć rozwijamy także umiejętności praktyczne związane z gotowaniem i jedzeniem.

Katarzyna Karaśkiewicz – Rink