Nawigacja

Narodowe Czytanie Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego Klasa 5a robi porządki Międzynarodowy Dzień Drzewa Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu Twoje Dane - Twoja Sprawa Tydzień świadomości swoich praw i obowiązków Święto Niepodległośći Dzień Życzliwości Jesienne maseczki Matematyczny Kalendarz Adwentowy Szlachetna paczka kl. 3c Karmniki klas 1 W świątecznym klimacie Kolędowy Challenge KARMNIKI KLAS 0A I 0B W SZKOLNYM OGRODZIE BOTANICZNYM Wśród zamkowych komnat Ziemia we Wszechświecie Akcja „Żonkile” Matematyka w praktyce

Wydarzenia 2020/21

Dzień Życzliwości

21 LISTOPADA obchodzony jest jako ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ, chętnych uczniów prosiłam o wykonanie KARTEK z POZDROWIENIAMI dla kogoś bliskiego, oto wasze pracę, za które bardzo Wam dziękuje. 

DZIEN_ZYCZLIWOSCI_p_.hernik.pdf

Pamiętajmy - bądźmy życzliwi każdego dnia. Wystarczy uśmiech, miłe słowo i ciepłe spojrzenie.

Słowa: „Dziękuję za to że jesteś…”, „Wszystkiego dobrego…” czy „Miłego dnia,” – to zwroty, które nas nic nie kosztują, ale dzięki którym możemy mieć pewność, że wywołają radość i uśmiech u innych." 

Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta !!! Pamiętajcie, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat wraca do nas z nawiązką.

Życzenia od kl. 4c

Uczniowie klasy IV C

Agnieszka Kuśmirek

Paulina Hernik


 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
    ul.Kościelna 63
    05-119 Legionowo
  • 022 782 22 83

Galeria zdjęć