ORKIESTRA DĘTA fb

Koncert na Festiwalu Sztuka Integracji w Warszawie

Zaledwie w dziesięc dni po rozpoczęciu roku szkolnego, tzn. 13 września 2012 roku orkiestra szkolna dała swój kolejny koncert w budynku urzędu Dzielnicy Bielany w Warszawie, biorąc w ten sposób udzaiał w 3-ciej edycji Festiwalu Sztuka Integracji organizowanego na terenie całego miasta.

Pogoda deszczowa ograniczyła frekwencję słuchaczy zainteresowanych naszym koncertem, ale nie wpłynęła na jakośc gry i wesołe nastroje młodych muzyków. Orkiestrą dyrygowali pani Justyna Niegierysz, pan Piotr Wróbel, który pochwalił zdolności swoich niedawnych podopiecznych. Do składu orkiestry dołączyła grupa instrumentów perkusyjnych pod batutą pani Marty Maślanki- nowego nauczyciela muzyki w naszej szkole.

Był to udany występ, który bez wątpienia wpisze się w hstorię szkolnej orkiestry dętej.

Zdjęcia z koncertu w zakładce Album fotograficzny/Koncert orkiestry na Festiwalu Sztuka Integracji