Europejski Dzień Języków Obcych Paraolimpiada Mój pupil Cyberprzemoc Eko stworki Nietypowa lekcja języka niemieckiego Wycieczka do Berlina Klikam z głową AKADEMIA SŁOWA ELEKTORALNA Klasy III w teatrze Projekt UNICEF Gazetka szkolna 55 lat szkoły Kolędowanie dla Madzi „IDĄ ŚWIĘTA ,NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ” Z wizytą u Aliny i Czesława Centkiewiczów Warszawska Syrenka Projekty gier Światowy Dzień Zespołu Downa Zdalni = Zdolni Wirtualny pokaz mody Oznaki wiosny Lektura w pudełku Wiwat maj!

Wydarzenia 2019/20

Oznaki wiosny

Zaczyna się 22 marca, a kończy  22 czerwca. Wtedy świat budzi się po zimowej drzemce, topnieje śnieg, ptaki zaczynają wesoło śpiewać, a kwiaty rozkwitają. Tak wiosnę widzą nasi uczniowie klas trzecich w czasie zdalnego nauczania.

Poniżej przedstawiamy wiosenną fotorelację.

Ptaki wiosną

Wiosna