Europejski Dzień Języków Obcych Paraolimpiada Mój pupil Cyberprzemoc Eko stworki Nietypowa lekcja języka niemieckiego Wycieczka do Berlina Klikam z głową AKADEMIA SŁOWA ELEKTORALNA Klasy III w teatrze Projekt UNICEF Gazetka szkolna 55 lat szkoły Kolędowanie dla Madzi „IDĄ ŚWIĘTA ,NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ” Z wizytą u Aliny i Czesława Centkiewiczów Warszawska Syrenka Projekty gier Światowy Dzień Zespołu Downa Zdalni = Zdolni Wirtualny pokaz mody Oznaki wiosny Lektura w pudełku Wiwat maj!

Wydarzenia 2019/20

Mój pupil

Zwierzęta małe i duże – projekt edukacyjny „ Mój pupil”.

We wrześniu klasy II b i III c wraz z opiekunami wzięli udział w projekcie edukacyjnym pt.: „Mój pupil”, mającym na celu uwrażliwianie dzieci na potrzeby innych stworzeń, naukę odpowiedzialności za swoje zwierzę oraz szacunku do wszystkiego co żyje na świecie.

W ramach projektu dzieci miały możliwość przybliżenia swoim rówieśnikom informacji na temat wybranych gatunków zwierząt, które zdobyły podczas przygotowywania swoich prezentacji.
W tych dniach odwiedziły nas również ich zwierzęta domowe, którymi opiekują się na co dzień. Projekt powiązany był ze zbiórką żywności dla pobliskiego schroniska w Józefowie, które mieliśmy okazję zobaczyć 19.09.2019r.

Katarzyna Barabasz, Dominika Grzymała