Europejski Dzień Języków Obcych Paraolimpiada Mój pupil Cyberprzemoc Eko stworki Nietypowa lekcja języka niemieckiego Wycieczka do Berlina Klikam z głową AKADEMIA SŁOWA ELEKTORALNA Klasy III w teatrze Projekt UNICEF Gazetka szkolna 55 lat szkoły Kolędowanie dla Madzi „IDĄ ŚWIĘTA ,NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ” Z wizytą u Aliny i Czesława Centkiewiczów Warszawska Syrenka Projekty gier Światowy Dzień Zespołu Downa Zdalni = Zdolni Wirtualny pokaz mody Oznaki wiosny Lektura w pudełku Wiwat maj!

Wydarzenia 2019/20

Światowy Dzień Zespołu Downa

21 marca jest Światowym Dniem Zespołu Downa. Data obchodów nie jest przypadkowa - dzień 21 marca patronuje rozpoczynającej się wiośnie i narodzinom ludzi niezwykłych. Wada genetyczna u osób z Zespołem Downa związana jest z występowaniem w 21 parze trzeciego chromosomu – stąd 21 marca.

Uczniowie klasy 1c wraz z rodzicami, rodzeństwem i wychowawcą solidaryzowali się z osobami tego typu niepełnosprawnością zakładając kolorowe skarpetki.