Europejski Dzień Języków Obcych Paraolimpiada Mój pupil Cyberprzemoc Eko stworki Nietypowa lekcja języka niemieckiego Wycieczka do Berlina Klikam z głową AKADEMIA SŁOWA ELEKTORALNA Klasy III w teatrze Projekt UNICEF Gazetka szkolna 55 lat szkoły Kolędowanie dla Madzi „IDĄ ŚWIĘTA ,NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ” Z wizytą u Aliny i Czesława Centkiewiczów Warszawska Syrenka Projekty gier Światowy Dzień Zespołu Downa Zdalni = Zdolni Wirtualny pokaz mody Oznaki wiosny Lektura w pudełku Wiwat maj!

Wydarzenia 2019/20

„IDĄ ŚWIĘTA ,NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”

W grudniu  po raz kolejny  nasza placówka przystąpiła, do  ogólnopolskiej kampanii  społecznej, której celem jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, na bezpośrednie relacje rodzinne. Wspólne spędzanie czasu wolnego,  jak również kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.  Uczniowie  wypisywały  kartki z życzeniami, adresowały,  a  potem  wysyłały je wspólnie z rodzicami  do  swoich rodzin, szpitali onkologicznych, domów dziecka, klubów seniora i innych placówek. W rezultacie zostało wysłanych  150 kartek  , które sprawią najszczerszą radość  dla odbiorcy.

M. Ciszek, K. Sobczyk, K. Barabasz