Wydarzenia 2010/11

Dzień Edukacji Narodowej 2010

Dzień Edukacji Narodowej nazywany powszechnie Dniem Nauczyciela, jest obchodzony w naszych szkołach 14 października. To wyjątkowy dzień zarówno dla pracowników naszej szkoły, jak i dla całego systemu oświaty w naszym kraju. Uczniowie organizują spotkania, uroczystości, akademie i inne formy wyrażające wdzięczność nauczycielom, paniom sekretarkom, kucharkom i paniom woźnym za ich codzienna pracę.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali Koncert Życzeń dla wszystkich pracowników naszej szkoły. Dla każdego odczytali wiersze, które sami napisali. Własnoręcznie napisane wiersze zostały wręczone na pamiątkę wszystkim pracownikom naszej szkoły. Największym zainteresowaniem cieszył się Koncert Życzeń, w ramach którego do fragmentu specjalnie wybranej dla każdego pracownika szkoły piosenki uczniowie zaprezentowali taniec. Na przykład dla Dyrektora i nauczyciela plastyki był to znany utwór "Chodź pomaluj mój świat", dla nauczycieli historii i języka polskiego znana z telewizji piosenka "Kocham Cię Polsko", a dla asystentów pracujących w naszej szkole piosenka Maryli Rodowicz pt. "Anioły". Występ bardzo wszystkim się spodobał i został nagrodzony ogromnymi brawami.