Nawigacja

Paraolimpiada 2017 Sprzątanie świata Dni Muzyki i Języków Obcych Zerówki:) Zielona szkoła klas 7 Kl. 7 w POLIN Pierwszaki na basenie Pierwszoklasiści pamiętajcie Wizyta Naukowców z USA Pani Jesień w 0c Warsztaty z udziałem Policji Dzień Edukacji Narodowej w 1A Śladami Kubusia Puchatka Sprzątanie świata Konkurs Humanistyczny Oc w odwiedzinach przedszkolu Pokazy sokolnicze Dzień Papieski Pamiętamy o tych, którzy odeszli.. Spotkanie ze Sztuką - Brass Federacja Galeria Figur Stalowych Dzień Pluszowego Misia w 0c Lekcja bezpieczeństwa Kto ty jesteś? Święto Niepodległości PASOWANIE KLAS PIERWSZYCH ŚWIĄTECZNE NASTROJE w 0c Jasełka 2017 Razem możemy więcej! klasy 1 w MH Przedłużamy świąteczny czas. WOŚP 2018 mateMAGIKa 2018 Warszawska Syrenka Światowy dzień liczby π Warsztaty psychologiczno-pedagogiczne Rusza 2. Debata Oksfordzka Klasy 1 w Ratuszu Kodowanie Na Dywanie Pokazy fizyczno-chemiczne Wiosna w Wymysłach Debata oksfordzka 2018 Światowy dzień Zespołu Downa Spotkanie autorskie z poetką Hanną Niewiadomską Gra miejska z udziałem klasy VIa DZIEŃ ZIEMI 2018 Wizyta specjalistów z Finlandii Pudełko zwane wyobraźnią… Warsztaty z Pierwszej Pomocy Ozobot w klasie IIA Spotkanie z aktorami Teatru Trzynastka Gminny konkurs przyrodniczy Warsztaty ogrodnicze w klasach pierwszych Klasa 1a w Planetarium Święto Konstytucji 3 Maja Paraolimpiada w Legionowie Święto Gminy Wieliszew 2018 Klasy I w Muzeum Etnograficznym Ciao Italia! Projekt „Uczymy się od siebie” Uniwersytet Dziecięcy Dyplom uznania

Wydarzenia 2017/18

Spotkanie z aktorami Teatru Trzynastka

11 maja br. gościliśmy w naszej szkole aktorów TEATRU TRZYNASTKA.

W spotkaniu udział wzięli uczniowie klas siódmych, drugich i trzeciej gimnazjum. Artyści opowiedzieli nam o swojej pasji, fascynacji teatrem, drodze, którą musieli przebyć, aby mogli robić to, co daję im największą radość i satysfakcję. Podkreślili, że bycie aktorem to nie tylko same przyjemności. Ich receptą na sukces jest konkretny cel i konsekwentne dążenie do jego realizacji bez względu na spotykane przeszkody.

17 maja to my ( klasy siódme i trzecia gimnazjum) odwiedziliśmy siedzibę TEATRU TRZYNASTKA  w Legionowie przy ul. Husarskiej 12. W przytulnym wnętrzu teatru spędziliśmy trzy fantastyczne godziny, najpierw oglądając znakomitą i zabawną komedię „Kicia” ( oglądaniu perypetii bohaterów towarzyszyły wybuchy śmiechu ), potem rozmawiając z aktorami.

To było świetne przedstawienie i polecamy je wszystkim, a aktorom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i  rozmowy.

Fotorelacja Teatr Trzynastka

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
    ul.Kościelna 63
    05-119 Legionowo
  • 022 782 22 83

Galeria zdjęć