Paraolimpiada 2017 Sprzątanie świata Dni Muzyki i Języków Obcych Zerówki:) Zielona szkoła klas 7 Kl. 7 w POLIN Pierwszaki na basenie Pierwszoklasiści pamiętajcie Wizyta Naukowców z USA Pani Jesień w 0c Warsztaty z udziałem Policji Dzień Edukacji Narodowej w 1A Śladami Kubusia Puchatka Sprzątanie świata Konkurs Humanistyczny Oc w odwiedzinach przedszkolu Pokazy sokolnicze Dzień Papieski Pamiętamy o tych, którzy odeszli.. Spotkanie ze Sztuką - Brass Federacja Galeria Figur Stalowych Dzień Pluszowego Misia w 0c Lekcja bezpieczeństwa Kto ty jesteś? Święto Niepodległości ŚWIĄTECZNE NASTROJE w 0c Jasełka 2017 Razem możemy więcej!

Razem możemy więcej!

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy za aktywny udział w akcji „Świąteczna Paczka”. Bardzo cieszy nas fakt, że z dobroci serca już po raz kolejny tak wiele osób odpowiedziało na nasz apel.

Nasz cel w tym roku to uśmiech na twarzach małych podopiecznych z oddziału onkologii Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul Żwirki i Wigury
w Warszawie.

Zebraliśmy mnóstwo artykułów piśmienniczych, książek, gier, zabawek oraz różnych gadżetów.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że „ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”.

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY J !!!

Link do galerii  galeria