Paraolimpiada 2017 Sprzątanie świata Dni Muzyki i Języków Obcych Zerówki:) Zielona szkoła klas 7 Kl. 7 w POLIN Pierwszaki na basenie Pierwszoklasiści pamiętajcie Wizyta Naukowców z USA Pani Jesień w 0c Warsztaty z udziałem Policji Dzień Edukacji Narodowej w 1A Śladami Kubusia Puchatka Sprzątanie świata Konkurs Humanistyczny Oc w odwiedzinach przedszkolu Pokazy sokolnicze Dzień Papieski Pamiętamy o tych, którzy odeszli.. Spotkanie ze Sztuką - Brass Federacja Galeria Figur Stalowych Dzień Pluszowego Misia w 0c Lekcja bezpieczeństwa Kto ty jesteś? Święto Niepodległości ŚWIĄTECZNE NASTROJE w 0c Jasełka 2017 Razem możemy więcej!

Jasełka 2017

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości i radości, z którym wiąże się wiele zwyczajów: choinka, śpiew kolęd i pastorałek, składanie sobie życzeń  i dzielenie się opłatkiem. Właśnie to ukazywały tegoroczne Jasełka, które odbyły się w naszej szkole 21.12.2017r. Przygotowane były przez uczniów klas trzecich pod kierunkiem wychowawczyń.  Dekoracja sali gimnastycznej wprowadzała widzów w nastrój świąteczny. Zaprezentowany taniec choinek i Aniołków oraz pięknie zaśpiewane pastorałki wprowadziły widzów w nastrój radości. W trakcie występu czworo uczniów zaprezentowało swoje muzyczne talenty, grając kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki” na różnych instrumentach: flet poprzeczny, dzwonki chromatyczne oraz keyboard. Na koniec Pan dyrektor podziękował młodym artystom oraz ich opiekunom za przygotowanie Jasełek, złożył świąteczne życzenia przybyłym na uroczystość gościom, rodzicom, uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły, oraz zaprosił wszystkich na słodki poczęstunek.

Jolanta Jannasz

fotorelacja z jasełek