Nawigacja

Paraolimpiada 2017 Sprzątanie świata Dni Muzyki i Języków Obcych Zerówki:) Zielona szkoła klas 7 Kl. 7 w POLIN Pierwszaki na basenie Pierwszoklasiści pamiętajcie Wizyta Naukowców z USA Pani Jesień w 0c Warsztaty z udziałem Policji Dzień Edukacji Narodowej w 1A Śladami Kubusia Puchatka Sprzątanie świata Konkurs Humanistyczny Oc w odwiedzinach przedszkolu Pokazy sokolnicze Dzień Papieski Pamiętamy o tych, którzy odeszli.. Spotkanie ze Sztuką - Brass Federacja Galeria Figur Stalowych Dzień Pluszowego Misia w 0c Lekcja bezpieczeństwa Kto ty jesteś? Święto Niepodległości PASOWANIE KLAS PIERWSZYCH ŚWIĄTECZNE NASTROJE w 0c Jasełka 2017 Razem możemy więcej! klasy 1 w MH Przedłużamy świąteczny czas. WOŚP 2018 mateMAGIKa 2018 Warszawska Syrenka Światowy dzień liczby π Warsztaty psychologiczno-pedagogiczne Rusza 2. Debata Oksfordzka Klasy 1 w Ratuszu Kodowanie Na Dywanie Pokazy fizyczno-chemiczne Wiosna w Wymysłach Debata oksfordzka 2018 Światowy dzień Zespołu Downa Spotkanie autorskie z poetką Hanną Niewiadomską Gra miejska z udziałem klasy VIa DZIEŃ ZIEMI 2018 Wizyta specjalistów z Finlandii Pudełko zwane wyobraźnią… Warsztaty z Pierwszej Pomocy Ozobot w klasie IIA Spotkanie z aktorami Teatru Trzynastka Gminny konkurs przyrodniczy Warsztaty ogrodnicze w klasach pierwszych Klasa 1a w Planetarium Święto Konstytucji 3 Maja Paraolimpiada w Legionowie Święto Gminy Wieliszew 2018 Klasy I w Muzeum Etnograficznym Ciao Italia! Projekt „Uczymy się od siebie” Uniwersytet Dziecięcy Dyplom uznania

Wydarzenia 2017/18

Galeria Figur Stalowych

Wycieczka klas 7 do Galerii Figur Stalowych w Pruszkowie

Dnia 8.11.2017 roku o godzinie 8.20 klasy siódme wyjechały na wystawę Figur ze Stali w Pruszkowie.

W Galerii oglądaliśmy figury metalowe, inspirowane postaciami z bajek, filmów science fiction, polityków i najbardziej znanymi celebrytami, a także zwierzętami i światowymi hitami motoryzacji.

Na początku Pani przewodnik opowiedziała nam krótką historię powstania tego miejsca. Ciekawe jest to, że wystawa ciągle się powiększa pod bacznym okiem pomysłodawcy i założyciela Galerii – Mariusza Olejnika. Po prezentacji mogliśmy sami, „na własną rękę” pozwiedzać Galerię. Niezwykłe było to, że można było dotykać eksponatów a nawet na nie…wchodzić! Najciekawszym obiektem na wystawie był dla nas Bumblebee z filmu Transformers.

Galerię Figur Stalowych w  Pruszkowie, inspirowaną gabinetem Madame Tussauds, bez wątpienia można nazwać jedyną w swoim rodzaju  galerią sztuki współczesnej i nowoczesnej. Wystawa rzeźb stalowych, którą tu spotykamy, to atrakcja unikalna nie tylko w skali Polski, ale także Europy i całego świata.

To absolutnie nietypowa rodzinna atrakcja turystyczna dla dzieci i dorosłych, którą musicie koniecznie zobaczyć!

 

Kuba Dworzański, 7a

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
    ul.Kościelna 63
    05-119 Legionowo
  • 022 782 22 83

Galeria zdjęć