SKRZYNKA ZAUFANIA DYŻURY PRZYDATNE MATERIAŁY Netykieta Motywacja! koniec semestru Bezpieczne ferie Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją Jak pomóc młodej osobie w kryzysie? Moje emocje Cyberprzemoc Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością CZYM JEST DEPRESJA? Wojna na Ukrainie Można różnić się pozytywnie "Możemy mieć ZGRANĄ klasę" Poradnik dla rodziców Relacje w zespole klasowym Warsztaty w kl.6b Uczymy się tolerancji Przemoc i cyberprzemoc rówieśnicza - kl 7a Przemoc i cyberprzemoc rówieśnicza - kl 7b Warsztaty kl.3c Hobby, pasje-jak je w dziecku rozwijać?

Psycholog/Pedagog

Uczymy się tolerancji

Dnia 30 listopada w klasie 6b odbyły się warsztaty psychologiczno - pedagogiczne pt „UCZYMY SIĘ TOLERANCJI”. Celem było kształtowanie postawy szacunku dla innych , doskonalenia umiejętności pracy w grupie. Uczniowie wspólnie stworzyli definicje TOLERANCJI. Rozmawialiśmy na temat bycia tolerancyjnym dla innych, odrzucenia i osamotnienia oraz tego jak temu przeciwdziałać a także  czy zawsze i w każdej sytuacji należy być tolerancyjnym i akceptować wszystkie zachowania. Uczniowie odegrali "scenki " przedstawiające zachowania i sytuacje, które nie powinny być tolerowane i akceptowane. Zajęcia podsumowaliśmy wnioskami.
Warsztaty poprowadziła Paulina Hernik - psycholog szkolna