SKRZYNKA ZAUFANIA DYŻURY PRZYDATNE MATERIAŁY Netykieta Motywacja! koniec semestru Bezpieczne ferie Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją Jak pomóc młodej osobie w kryzysie? Moje emocje Cyberprzemoc Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością CZYM JEST DEPRESJA? Wojna na Ukrainie Można różnić się pozytywnie "Możemy mieć ZGRANĄ klasę" Poradnik dla rodziców Relacje w zespole klasowym Warsztaty w kl.6b Uczymy się tolerancji Przemoc i cyberprzemoc rówieśnicza - kl 7a Przemoc i cyberprzemoc rówieśnicza - kl 7b Warsztaty kl.3c Hobby, pasje-jak je w dziecku rozwijać?

Psycholog/Pedagog

Poradnik dla rodziców

Nasze dzieci w coraz młodszym wieku fascynują się rzeczywistością wirtualną. Otaczają nas ekrany komputerów, tabletów, smartfonów. Często stają się niezbędnym elementem naszego życia, lecz również stają się coraz powszechniejszym sposobem spędzania czasu przez dorosłych oraz dzieci.  Korzystając z dobrodziejstw współczesnych technologii komputerowych, pamiętajmy by uczynić wszystko, aby nasze dzieci były bezpieczne w cyberprzestrzeni.

Zachęcam do zapoznania się z poradnikiem dotyczącym bezpieczeństwa w sieci, w którym znajdziemy kilka podstawowych porad.

PORADNIK_DLA_RODZICOW_P.HERNIK_PDF.pdf

Paulina Hernik - psycholog szkolna