SKRZYNKA ZAUFANIA DYŻURY ONLINE PRZYDATNE MATERIAŁY Netykieta Motywacja! koniec semestru Bezpieczne ferie Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją Jak pomóc młodej osobie w kryzysie? Moje emocje Cyberprzemoc Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością CZYM JEST DEPRESJA? Wojna na Ukrainie Można różnić się pozytywnie "Możemy mieć ZGRANĄ klasę"

Psycholog/Pedagog

"Możemy mieć ZGRANĄ klasę"

W dniu 8 kwietnia 2022 odbyły się warsztaty psychologiczne pt "Możemy mieć ZGRANĄ klasę", w klasie 4c.

Zaproponowana tematyka miała na celu przeciwdziałanie dyskryminacji, wykluczeniu z grupy, oraz uświadomienie uczniom jak ważne są poprawne relacje rówieśnicze w klasie. Uczniowie rozmawiali na temat tego jak i co można zrobic żeby poprawić „atmosferę„ w klasie, oraz problemów istniejących w zespole.

Warsztaty poprowadziła psycholog - Paulina Hernik.