SKRZYNKA ZAUFANIA DYŻURY PRZYDATNE MATERIAŁY Netykieta Motywacja! koniec semestru Bezpieczne ferie Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją Jak pomóc młodej osobie w kryzysie? Moje emocje Cyberprzemoc Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością CZYM JEST DEPRESJA? Wojna na Ukrainie Można różnić się pozytywnie "Możemy mieć ZGRANĄ klasę" Poradnik dla rodziców Relacje w zespole klasowym Warsztaty w kl.6b Uczymy się tolerancji Przemoc i cyberprzemoc rówieśnicza - kl 7a Przemoc i cyberprzemoc rówieśnicza - kl 7b Warsztaty kl.3c Hobby, pasje-jak je w dziecku rozwijać?

Psycholog/Pedagog

Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością

3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Tego dnia na całym świecie odbywają się uroczystości, których celem jest promowanie praw osób niepełnosprawnych i działań na rzecz pełnej realizacji tych praw oraz upowszechnianie wiedzy na temat niepełnosprawności.

Zapraszam do zapoznania się z prezentacją

Paulina Hernik psycholog szkolna

pdf_hernik_3_GRUDNIA_DZIEN_OSOB_Z_NIEPELNO.pdf