Poznajemy naszą gminę,  czyli prezentacja projektu gimnazjalnego klasy III A | Ostatni wspólny wyjazd, czyli o zielonej szkole klas III i I gimnazjum | Dzień matki dla matki | 20 ton jabłek w ZS Łajski | Deutsch Wagen Tour w Łajskach | Warszawska Syrenka | Wycieczka do Polskiego Radia i Telewizji | Czekoladowa wycieczka | Przedstawienie Balladyna | Wizyta Europejskiej  Agencji ds. Edukacji Włączającej | JASEŁKA 2014 | Kibicuj z klasą! | List od Świętego Mikołaja | STOP zwolnieniom z WF-u | Wycieczka do PGE | Szkolne grabienie liści przed szkołą | Święto Niepodległości | WRAŻENIA KL. 3 B GIMNAZJUM z FILMU " MIASTO 44" | Wycieczka rowerowa | Karta rowerowa | Wizyta ratowników w naszej szkole | Obchody Dnia Edukacji Narodowej | Mistrzostwa Świata w Turynie | Wycieczka do Teatru Rampa | "Bromba w BMW" czyli wycieczka czwartoklasistów | Wycieczka do Muzeum Techniki | Zwierzęta w Łajskach | Mistrzostwo Sebastiana Pacuły | Łajski górą! | Wielka Zbiórka Książek | Finał Wielkiej Zbiórki Książek | Wycieczka do ZOO | ZAKOŃCZENIE KL. III A i KL. III B GIMNAZJUM W ŁAJSKACH | Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego-statystyka

Wydarzenia 2014/15

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

14 października 2014 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość związana z Międzynarodowym Dniem Edukacji Narodowej. Uczniowie klas pierwszych i szkoły podstawowej oraz trzecich gimnazjalnych przygotowali z tej okazji krótkie przedstawienie mówiące o trudnościach, z jakimi na co dzień zmagają się nauczyciele. Zostały one zaprezentowane w formie żartobliwej, przerysowanej. Kolejną atrakcją tego programu było wręczenie Nauczycielskich Oskarów. Za swój trud zostali nagrodzeni nie tylko nauczyciele, ale i pracownicy administracji.

Podczas tej uroczystości mogliśmy gościć również emerytowane nauczycielki, które kiedyś uczyły w naszej szkole. Mamy nadzieję, że tego dnia wszyscy pracownicy szkoły, którzy pomagają nam w codziennych sprawach, poczuli się docenieni.

WIKTORIA WIĘCH,

KL. III A GIMNAZJUM

Dnia 14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku, to święto było obchodzone również w naszej szkole.

Tego dnia nie było zajęć lekcyjnych, lecz chętni uczniowie przyszli, by zagrać w przedstawieniu i w ten sposób wyrazić wdzięczność i szacunek dla nauczycieli.

Przedstawienie zaczęły dzieci z pierwszych klas. Powitały grono pedagogiczne oraz zaprosiły na przedstawienie. Następnie uczniowie trzecich klas gimnazjum zaprezentowali scenkę humorystyczną pt. „Niezbędne wyposażenie na stanowisku nauczyciela.” Po scence przeszliśmy do najważniejszej części programu, czyli do rozdania Nauczycielskich Oscarów.

W każdej kategorii zostało wyłonionych kilku zwycięzców. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Miło było patrzeć na uśmiechy pracowników szkoły i w ten sposób podziękować za trud włożony w naszą edukację.

Ucz. kl. III b Gim

Katarzyna Widort

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij: Dzień Edukacji Narodowej.