Mistrzowska Ida

Złote medale na Mistrzostwach Świata World Dance Championship WADF 2015 w Czechach

Uczennica klasy VIA Szkoły Podstawowej w Łajskach, Ida Rejch, oraz absolwent naszego gimnazjum, Miłosz Pliżga, wystąpili na Mistrzostwach Świata World Dance Championship WADF 2015, które odbywały się od 4 do 8 listopada 2015 roku w Czechach, w Libercu.

W turnieju uczestniczyło około 7 tysięcy tancerzy z całego świata, a w tym Belgowie, Francuzi, Słowacy, Węgrzy, Szwedzi, Polacy, Rosjanie, a także gospodarze turnieju – Czesi.
Naszą szkołę reprezentowała Ida Rejch, uczennica klasy VIA, i absolwent naszego gimnazjum, Miłosz Pliżga, którzy trenują taniec nowoczesny. Ida wystąpiła w miniformacji Fame Juniors Legionowo i razem z koleżankami z zespołu zdobyła mistrzostwo świata w stylu disco dance. Absolwent naszego gimnazjum, Miłosz Pliżga, zdobył wicemistrzostwo świata z zespołem Fame Legionowo, a w duecie ze swoją koleżanką z Legionowa, Dagmarą Trzaskowską, wywalczyli złote medale.

Obie grupy doskonalą swoje umiejętności w Studiu Tańca Born2Dance w Legionowie.
Gratulujemy sukcesów!
Klasa VIA