POŻEGNANIE KLAS TRZECICH GIMNAZJUM

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS....
To już kolejny rocznik opuścił mury naszego gimnazjum.
Na uroczyste pożegnanie absolwentów przybyli liczni goście, a wśród nich także wójt gminy pan Paweł Kownacki oraz dyrektor Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych pan Jacek Banaszek. Licznie przybyli rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły mogli podziwiać osiągnięcia młodzieży. Aż siedmioro uczniów odebrało świadectwa z wyróżnieniem, a byli to: Zuzia Sarnecka (otrzymała stypendium naukowe),Michał Turski, Emilka Ilińska, Julka Kępka, Majka Kosińska, Blanka Marcinkowska, Ola Stabach. Nagrodzeni zostali także najlepsi sportowcy – Dawid Roguski i Robert Sadkowski. Gromkie brawa zebrała Ola Nowak za 100% frekwencji przez wszystkie lata nauki w gimnazjum.

Po części oficjalnej nastąpiła ta mniej formalna – pokaz slajdów przedstawiający z przymrużeniem oka historię uczniów w zabawnych ujęciach.

Uroczystość zakończył krótki, znakomicie zagrany koncert batukady wykonany przez absolwentów.

Pożegnaniu towarzyszyły łzy i zapewnienia uczniów, że nie zapomną swojej szkoły, w której przeżyli wiele chwil – i tych smutnych, i tych radosnych.