Przygotowanie do drugiej wizyty ekspertów europejskich w Zespole Szkół w Łajskach

23 czerwca 2016 w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Europejskiej Agencji ds. Edukacji Włączającej i Edukacji ze Specjalnymi Potrzebami: Haralda Webera i Anthoulę Kefalliou. Wspólnie z panią Elżbietą Neroj (MEN), panią Dorotą Żyro (ORE) i wójtem gminy Wieliszew panem Pawłem Kownackim omawialiśmy przygotowania do drugiej wizyty ekspertów z Europy. Wizyta ta odbędzie się w dniach 5 - 7 października 2016 i zaangażuje cała społecznosć Zespołu Szkół w Łajskach: uczniów, nauczycieli, asystentów, rodziców, specjalistów, władze gminy Wieliszew oraz przedstawicieli MEN i ORE. Tematem spotkania będą kwestie dotyczące istoty projektu: "Wzrost osiągnięć wszystkich uczniów w edukacji włączającej".

Virginia Stafiej