„Naucz się dziwić…” – Gminny Konkurs Recytatorski

26 listopada 2015 r. uczniowie ze szkoły Podstawowej im. S. Moniuszki w Łajskich wzięli udział Gminnym Konkursie Recytatorskim „Naucz się dziwić…” do wierszy ks. Jana Twardowskiego, organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie. W konkursie udział wzięło kilkunastu recytatorów z różnych szkół podstawowych.
Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i pięknie recytowali wiersze księdza Jana Twardowskiego.
Natalia Walkiewicz zdobyła III miejsce  (grupa wiekowej: szkoła podstawowa klasy I-III), natomiast Barbara Mikulska zajęła II miejsce (grupa wiekowa: szkoła podstawowa klasy V-VI)
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, które wręczyła dzieciom pani dyrektor.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!