SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ST. MONIUSZKI W ŁAJSKACH
|
WYKAZ ZAJĘĆ DODATKOWYCH PROWADZONYCH
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA |
CZYNNOŚCI DODATKOWE |
TERMIN |
KLASA
|
Anna Kołodziejska |
ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE Z EL. GIM. KOREKCYJNEJ |
pon.8.00-8.30 wt.8.00-9.30 śr.8.00-9.30 |
Klasa 0 |
Janina Ziemichód |
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE |
wt.8.00-8.45 13.50-14.40 |
Klasa2bG Klasa 5a |
Ewa Piotrowska |
PROJEKT SZKOLNY OGRÓD BOTANICZNY -ZAJ.PRZYRODNICZE |
środa |
Klasy 2aG, 2bG,3G |
Tadeusz Czaplicki |
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego |
poniedziałek |
Klasa 3G |
Justyna Niegierysz Maciej Rink |
SZKOLNA ORKIESTRA DĘTA |
środa 17.00 środa 18.00 |
mała ork. duża ork. |
Marta Maślanka |
SZKOLNA ORKIESTRA DĘTA |
środa |
mała ork. duża ork. |
Ewa Winek |
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z CHEMI I FIZYKI |
piąt. 13.55-14.40 |
Klasa 3G |
Bogumiła Żarna |
KOŁO POLONISTYCZNE |
czw.14.50-15.35 Pt.8.00-8.45 |
Klasa 2aG Klasa 3G
|
Aleksander Miętek |
SKS –SIATKÓWKA SKS – PIŁKA NOŻNA |
wt.14.45-16.45 śr.14.45-16.45 czw.13.35-15.00 |
Klasy 4-6 |
Paweł Kuna |
SKS |
czwartek |
Klasy 2-3 gim. |
Anna Miękus |
ZAJĘCIA FITNESS
|
wt. 13.40-15.30 |
Klasa 2-3 gim. |
Przemysława Majewski |
SKS |
Śr.14.40-16.40 |
Klasa 4a,b,c |
Elżbieta Kot |
KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO |
czwartek |
Klasa 6a i 6b |
Tomasz Kazberuk |
PROGRAMOWANIE LIGA MATEMATYCZNA |
Piątek 13.50-14.35 |
Klasa 7a i 7b |
Anna Lemieszek - Kręć |
OMNIBUS- ZAJĘCIA Z FIZYKI I CHEMI |
pon.12.45-14.40 |
Klasa 4-5 |
Iwona Banaszek |
PROJEKT SZKOLNY OGRÓD BOTANICZNY-ZAJ.PRZYRODNICZE ZAJ. UZUPEŁNIAJĄCE Z GEOG. |
śr.8.00-8.45
pon. 14.40-15.25 |
Klasa 4-6
Klasa 7 i 2-3gim. |
Lidia Lewandowska |
ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE Z J. POLSKIEGO KL VI A KOŁO HISTORYCZNE |
Pon. 12:55-3:40
Pon. 13:55-14:40 |
Klasa VIA
Klasy IV-VI |
Dorota Radzinowska |
KOŁO POLONISTYCZNE KOŁO DABATANCKIE |
Wt.14.50-15.35 15.45-16.30 |
Klasa 7 Klasa 6, 7 i gim. |
Agnieszka Rowińska |
PROTOKOLANT GAZETKA SZKOLNA ONLINE |
Cały rok Pon.12.55-13.40 |
Klasa 4c |
Robert Krzyżek |
KOŁO ARTYSTYCZNE PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW RELIGIJNYCH
|
Pon.14.50-15.35 Pt.14.50-15.35 |
Klasa 5-7 Klasa 2-3 gim. |
Kamila Dzierlatka |
PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 3 GIMN. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE |
Śr.14.50-15.35 Wt.13.55-14.40 |
Klasa 3G Klasa 6a i 4a,b,c |
Nina Przyłuska |
ZAJĘCIA TANECZNE |
Wt.14.00-15.00 czw.14.00-15.00
|
Klasa 4a,b |
Małgorzata Ekiert-Kościńska |
ZAJĘCIA NA BASENIE |
Czw.13.15-15.40 |
Klasa 3a |
Jolanta Jannasz |
ZAJĘCIA NA BASENIE |
Czwartek
|
Klasa 3b |
Justyna Chorążak |
ZAJĘCIA NA BASENIE |
Czw.12.20-15.00 |
Klasa 3c |
Iwona Lubieniecka |
ORTOGRAFIA NA WESOŁO SÓWKA MĄDRA GŁÓWKA – GRY I ZABAWY MATEMATYCZNE |
Śr.8.55-9.40 Czw.12.55-13.40 |
Klasa 2a |
Renata Bielska |
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE ZAJĘCIA DLA DZIECI ZDOLNYCH
|
Pon.12.55-13.40 Wt.12.55-13.40 |
Klasa 2b |
Monika Ciszek |
ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ |
Czw.8.55-9.40 11.50-12.35 |
Klasa 1a,b,c |
Katarzyna Sobczyk |
INTEGRACJA SENSORYCZNA |
Pon. 8:55-9:40 11:50-1235 Śr. 12:55-13:40 13:55-14:40 14:50-15:30 |
Klasy młodsze |
Katarzyna Barabasz |
TERAPIA PEDAGOGICZNA |
Pon.12.55-13.40 Śr.12.55-13.40 |
Klasy młodsze |
Anna Dybiec |
Koło języka angielskiego KOŁO WYRÓWNAWCZE |
Wt.8.55-9.40 Pt.12.55-13.40 |
Klasa3a,b,c Klasa 5a,b |
Katarzyna Krzyżek |
PORANNE ŚPIEWANIE GRAFOMOTORYKA |
cały rok pt.12.00-13.00 |
Klasy 0-3 Klasa 0c |
Anna Brzozowska |
GRAFOMOTORYKA
|
Wg planu |
Klasa 0b |
Małgorzata Salwin |
GRAFOMOTORYKA ZABAWY TANECZNE |
Wg planu |
Klasa 0a |